Bożenki to oczywiste
 
 
Strona Główna
XI Zjazd 2018
X Zjazd 2017
IX Zjazd 2016
VIII Zjazd 2015
VII Zjazd 2014
VI Zjazd 2013
V Zjazd 2012
IV Zjazd 2011
III Zjazd 2010
II Zjazd 2009
I Zjazd 2008
I tak to się zaczęło
GALERIE ZDJĘĆ ZE SPOTKAŃ
Dojazd - rozkłady jazdy
Dojazd mapka - Bożenkowo
Bożenki publicznie
Smutne chwile
Napisz  !
 

Opis Zjazdu


Biała Dama
Wróciłyśmy całe, szczęśliwe, wytańczone, nie wyspane, trochę zmęczone ale tak naładowane dobrą energią Bożenek prowadzących i wszystkich Bożenek, że starczy nam do następnego spotkania. Kazdy zjazd był wspaniały i niezapomniany, ale tegoroczne, jubileuszowe nasze spotkania przeszło nasze oczekiwania, tym bardziej, że organizatorki Cantry i Becia wraz z zespołem trzymały wszystko w tajemnicy, a było co.
Jeszcze nie obejrzałam relacji tv, ani strony Jaskółki, ani zdjęć bo emocjami jeszcze jestem w Janowie i Bożenkowie, ale jeszcze raz pragnę gorąco za wszystko podziękować. Za pomysł z Nowalijkami, za nietuzinkowy program, a przede wszystkim za to, że ich mężowie byli tak wyrozumiali, cały czas wspomagali i dopiero od jutra rekwirują im komputery i telefony, aby życie w ich domach wróciło na normalne tory.
Pragnę też podziękować niesamowitemu didżejowi, Michałowi, który przez cały nasz pobyt, do ostatniej Bożenki na parkiecie grał najpiękniejsze przeboje. Okazało się, że jest to tata małej Nikolki i Jego przybycie z profesjonalnym sprzętem było podziękowaniem DLA WSZYSTKICH BOŻENEK, które z życzliwości wspierały rehabilitację Jego
małej córeczki. Bożenki, wczoraj była noc świętojańska.
Cantry przygotowała 80 zaczarowanych, kolorowych lampionów, Mała zebrała na łąkach piękne polne kwiaty i uwiła dla każdego domku wianek i oto przy gwiaździstym niebie Bożenki puszczały swoje lampiony i "domkami" wyrzucały na wodę te wianki. Widok był niesamowity.
Ale więcej niech napiszą inne uczestniczki naszych imienin, a szczególnie Nowalijki, które licznie przybyły na nasz Zjazd.
Do miłego

 
   
  Copyright (c)2009 ZLOT BOŻEN i BOŻENN