Bożenki to oczywiste
 
 
Strona Główna
XI Zjazd 2018
X Zjazd 2017
IX Zjazd 2016
VIII Zjazd 2015
VII Zjazd 2014
VI Zjazd 2013
V Zjazd 2012
IV Zjazd 2011
III Zjazd 2010
II Zjazd 2009
I Zjazd 2008
I tak to się zaczęło
GALERIE ZDJĘĆ ZE SPOTKAŃ
Dojazd - rozkłady jazdy
Dojazd mapka - Bożenkowo
Bożenki publicznie
Smutne chwile
Napisz  !
 
Buena - Wróciłyśmy z Opola . Było fantastycznie. W Opolu zameldowałyśmy się w czwartek rano i niemal od razu zaczęłyśmy "szlifować bruki". Zrobiłam z Listewką duuuuuuużo, bardzo dużo kilometrów. Tam i z powrotem - ta uliczka, tamta uliczka ..... W piątek był ciąg dalszy "szlifowania" ...... W sobotę dojechały Bozkara, Szypułka, Bońcia, Zula, Sekretarka i Bojówka. Był to już czas Jarmarku Franciszkańskiego ....... Dawno nie spędziłam tak fajnych czterech dni. Agnieszka - przyjaciółka Bożen serdecznie nas przyjęła i ugościła. Jeszcze na drogę dostałyśmy bułeczki takie co to tylko pieką w Opolu ... :)))) Pogoda - hmmmm.... oczywiście była zamówiona ! :)))

Szypułka - A ja dodam jeszcze że w sobotę byłyśmy w amfiteatrze na koncercie piosenek Czesława Niemena. Po koncercie załapałyśmy się na ostatni set naszych siatkarzy.

Bojówka - Dzięki Agnieszce miałyśmy okazję trochę zwiedzić Opole. Opole to piękne miasto, sporo zabytków, piękna rzeka i kanał oraz parki. Przyjemnie było znowu spotkać się z Bożenkami. 
   
  Copyright (c)2009 ZLOT BOŻEN i BOŻENN