Bożenki to oczywiste
 
 
Strona Główna
XI Zjazd 2018
X Zjazd 2017
IX Zjazd 2016
VIII Zjazd 2015
VII Zjazd 2014
VI Zjazd 2013
V Zjazd 2012
IV Zjazd 2011
III Zjazd 2010
II Zjazd 2009
I Zjazd 2008
I tak to się zaczęło
GALERIE ZDJĘĆ ZE SPOTKAŃ
Dojazd - rozkłady jazdy
Dojazd mapka - Bożenkowo
Bożenki publicznie
Smutne chwile
Napisz  !
 

Imieniny w Lublinie 2016

Film z Imienin w Lublinie marzec 2016. Opracowanie Bożenka - Marla

Teraz mogę się odmeldować po powrocie z Lublina.
Było wspaniale i jeszcze raz powtórzę nie do opisania. Lublin jego
uliczki, stare domy, fasady jego historia pozostaną w pamięci. Kajaczek nie na 100%, a na........ % ( niestety takiej wartości nie ma) starała sie nam dogodzić. Piękny bochen chleba -co widać będzie na zdjęciach był naszym przywitaniem i lokalny przysmak cebulaczek i obwarzanek w kształcie literki B otrzymała każda Bożenka. Zamieszkałyśmy w hoteliku Zmierzch, a baner przygotowany przez Kajaczka w haśle miał świt bo do świtu balowały. Sobota- nogi nie powiem gdzie się kończyły tyle zwiedzania. Jej koleżanka otrzymała ksywkę Kama (też Bożenka) w trakcie dojścia do miejsca spotkania z przewodnikiem opisywała nam historię Lublina jak i ciekawostki, o których nie wszyscy wiedzą.
Spotkanie z przewodnikiem panem Tomkiem, który nam poświęcił cały dzień nie zapomniane. Wiedza, którą podpierał legendami i
humorystycznymi ciekawostkami czasem przegrywała z terminem przejścia do następnych obiektów. Wieczorkiem obiadokolacja w starej kamienicy Dom Złotnika, a tam nasz przewodnik przygrywał na gitarze no i śpiew. Wieczór w hotelu do rana choć ja przegrałam ze snem. Niedziela niestety jak zawsze wspólne spotkanie no i czas powrotu. KAJACZKU dla Ciebie Twojej wspaniałej siostry bo zapomniałam dodać, która nam towarzyszyła dla Kamy - sto lat i jeszcze raz dziękujemy. Była bym bardzo niesprawiedliwa jakbym nie podziękowała szalonym Ślązaczkom, które wspierały organizatorkę pod każdym względem.
DZIĘKI. Bożenka Boza z Gdańska

 
   
  Copyright (c)2009 ZLOT BOŻEN i BOŻENN